• Dhoma gjumi: 3
  • Tualet: 2
  • 162 m2
  • Kati: 3

Jepet me qira kati I tretë I një vile 4-katëshe pranë ambasadës Turke
Shtëpia ndodhet në një zonë të qetë në periferi të Tiranës 2.5 km larg nga qendra e saj, pranë vilave Amerikane dhe ambasdës Turke. Në një zonë piktoreske larg nga zhurmat dhe me ajër të pastër e rrethuar nga gjelbërimi. Oborri ka vënd parkimi dhe shumëllojshmëri pemësh, është i sistemuar. Vila përbëhet nga 4 kate. Katet e ndryshme funksionojnë të vecanta njëri nga tjetri.
Sipërfaqja totale përfshirë dhe oborri është 500 m2.
Kati i III është i organizuar në tre dhoma gjumi, dy holle,dy tualete,një ballkon dhe një verandë.
Është totalisht I mobiluar dhe I pajisur me kondicioner.
Cmimi 500 euro/muaj.

ID : PRO1910
Adresa: ambasada turke
Qyteti: Tirana
Zona: Rruga e Elbasanit
Cmimi:500 €
Sipërfaqja: 162 m2
Dhoma gjumi: 3
Tualet: 2
Kati: 3

Prona të ngjashme

Jepet me qira kati I katër I një vile në \'\'Rrugën 3 Vellezerit Kondi\"

Tirana, Rruga e Elbasanit
200 € / Muaj
ID: PRO3097 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 70 m2

Kati I III-të I një vile më qira tek Rruga e ''Elbasanit'' pranë Fakultetit Ekonomik.

Tirana, Rruga e Elbasanit
350 € / Muaj
ID: PRO3879 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 80 m2

Jepet me qira nje vile 3-kateshe tek ''Rruga Fuat Toptani''.

Tirana, Rruga e Elbasanit
600 € / Muaj
ID: PRO3206 Dhoma: 4 Tualetet: 3 Sipërfaqja: 260 m2