• Dhoma gjumi: 3
  • Tualet: 1
  • 162 m2
  • Kati: 1

Jepet me qira kati I parë I një vile 4-katëshe pranë ambasadës Turke Shtëpia ndodhet në një zonë të qetë në periferi të Tiranës 2.5 km larg nga qendra e saj, pranë vilave Amerikane dhe ambasdës Turke. Në një zonë piktoreske larg nga zhurmat dhe me ajër të pastër e rrethuar nga gjelbërimi. Oborri ka vënd parkimi dhe shumëllojshmëri pemësh, është i sistemuar. Vila përbëhet nga 4 kate. Katet e ndryshme funksionojnë të vecanta njëri nga tjetri. Sipërfaqja totale përfshirë dhe oborri është 500 m2. Kati i I është i organizuar në tre dhoma gjumi, një matrimoniale me tualet dhe dy dhoma për fëmijët, tualet I përgjithshëm dhe dy veranda. Është totalisht I mobiluar dhe I pajisur me tre kondicionerë. Cmimi 500 euro/muaj

ID : PRO1909
Adresa: ambasada turke
Qyteti: Tirana
Zona: Rruga e Elbasanit
Cmimi:500 €
Sipërfaqja: 162 m2
Dhoma gjumi: 3
Tualet: 1
Kati: 1

Prona të ngjashme

Kati I III-të I një vile më qira tek Rruga e ''Elbasanit'' pranë Fakultetit Ekonomik.

Tirana, Rruga e Elbasanit
350 € / Muaj
Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 80 m2

Jepet me qira nje vile 3-kateshe tek ''Rruga Fuat Toptani''.

Tirana, Rruga e Elbasanit
600 € / Muaj
Dhoma: 4 Tualetet: 3 Sipërfaqja: 260 m2

Jepet me qira kati I tretë I një vile 4-katëshe pranë ambasadës Turke

Tirana, Rruga e Elbasanit
500 € / Muaj
Dhoma: 3 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 162 m2