Bledar Sulollari

Bledar Sulollari

Konsulent Imobiliar

Telefon : +355676620066

Email : [email protected]

Pronat e mia

Shitet apartament 2+1 me hipoteke ne Unazen e Re

Tirana, Unaza e re
40,000 €
ID: PRO49 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 98 m2 Kati: 7

Ambient zyre me qira në Bulevardin Dëshmorët e Kombit

Tirana, Bulevardi Dëshmorët e Kombit
300 € / Muaj
ID: PRO39 Sipërfaqja: 34 m2 Kati: 3

Apartament 3+1 ne shitje dhe me qira te rr.“Nikolla Tupe”, ish-Blloku

Tirana, Rruga Nikolla Tupe
182,250 €
ID: PRO37 Dhoma: 3 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 135 m2 Kati: 7

Shitet apartament 3+1 ne Rr. “Reshit Collaku” afer “Myslym Shyri ”

Tirana, Rruga Reshit Collaku
194,400 €
ID: PRO31 Dhoma: 3 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 120 m2 Kati: 3

Shitet apartament 2+1 te Rr. “5 Maji ”

Tirana, Rruga 5 Maji
50,000 €
ID: PRO27 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 70 m2 Kati: 3

Apartament 2+1 në shitje te Kompleksi Dinamo

Tirana, Kompleksi Dinamo
88,000 €
ID: PRO26 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 88 m2 Kati: 5

Shitet apartament 1+1 ne “Don Bosko”

Tirana, Don Bosko
32,000 €
ID: PRO23 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 60 m2 Kati: 6

Shitet apartament 1+1 mbrapa ekspozites ,te ish-kinema Dajti

Tirana, Rr. "Nikolla Jorgo"
75,000 €
ID: PRO22 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 70 m2 Kati: 6

Apartament 2+1 prane Casa Italia

Tirana, Casa Italia
50,000 €
ID: PRO19 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 94 m2

Shitet apartament 2+1 përballë shkollës “Petro Nini Luarasi”

Tirana, Rruga Sami Frasheri
90,000 €
ID: PRO17 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 100 m2 Kati: 5

Apartament 2+1 me qira te Rruga e Saraceve

Tirana, Rruga e Saraceve
400 € / Muaj
ID: PRO13 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 115 m2 Kati: 2