Nelda Haxhiu

Nelda Haxhiu

Konsulent Imobiliar

Telefon : +355696092993

Email : [email protected]

Pronat e mia

Apartament 1+1 dhe 2+1 për shitje Rruga “Riza Cerova”

Tirana, Petrelë
155,250 €
ID: PRO4822 Dhoma: 3 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 135 m2

Apartament 1+1 në shitje në “Rrugën e Durrësit”

Tirana, Rruga e Durresit
75,000 €
ID: PRO4821 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 55 m2 Kati: 2

Apartament 1+1 për zyra te “Komuna e Parisit”

Tirana, Komuna e Parisit
450 € / Muaj
ID: PRO4818 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 70 m2 Kati: 2

Super apartament 3+1 me qira në “Qendër” të Tiranës.

Tirana, Qender
1,000 € / Muaj
ID: PRO4817 Dhoma: 3 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 150 m2 Kati: 7

Garsoniere me qira në "Astir"

Tirana, Unaza e Re, Astiri
250 € / Muaj
ID: PRO4816 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 40 m2

Apartament 2+1 ne shitje te "Komuna e Parisit"

Tirana, Komuna e Parisit
216,000 €
ID: PRO4814 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 120 m2 Kati: 2

Tokë në shitje në “Farkë”

Tirana, Farke
6,240,000 €
ID: PRO4807 Sipërfaqja: 48000 m2

Jepet magazinë me qera në autostradën Tr-Dr në km e 7-të

Tirana, Autostrada Tirane-Durres
2,400 € / Muaj
ID: PRO1451 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 1060 m2 Kati: 4

Apartament 2+1 ne shitje te “Arlis Contruction” Farmacia 10

Tirana, QSUT
114,000 €
ID: PRO4792 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 114 m2 Kati: 6

Apartament 1+1 dhe garzoniere ne shitje te 9-Katëshet

Tirana, 9 Katëshet
140,000 €
ID: PRO4791 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 72 m2 Kati: 2

Apartament 2+1 në shitje te “Tirana Garden Building”

Tirana, Rruga e Kavajes
205,920 €
ID: PRO4786 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 114.4 m2

Shitet apartament 2+1 ne Malin e Robit

Golem, Golem
51,800 €
ID: PRO2014 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 74 m2 Kati: 4