• Dhoma gjumi: 1
  • Tualet: 1
  • 75 m2
  • Kati: 6

Jepet me qera apartament 1+1 ne Rrugen e " Myslym Shyrit". Apartameni ndodhet ne katin e gjashte te nje ndertimi te ri dhe cilesor.
Apartamenti ka nje siperfaqe rreth 75 metra/2 te organizuar ne nje ambient ndenje dhe gatimi te perbashket, nje dhome gjumi, nje verand dhe tualet.
Eshte i mobiluar ne menyre moderne dhe teper cilesore, me te gjitha pasijet e duhura dhe me sistem chiller.
Cmimi 500 euro/muaj.

ID : PRO1743
Adresa: Rruga
Qyteti: Tirana
Zona:
Cmimi:500 €
Sipërfaqja: 75 m2
Dhoma gjumi: 1
Tualet: 1
Kati: 6

Prona të ngjashme

Shitet apartament 2+1 te Rr.“Ismail Qemali” në zonën e ish-Bllokut

Tirana, Bllok
258,300 € / Muaj
ID: PRO1174 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 123 m2

Jepet me qera apartament i mobiluar me gjithe garazhd, ne fillim te rruges Myslym Shyri.

Tirana, Rr. "Myslym Shyri"
700 € / Muaj
ID: PRO1613 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 130 m2

Apartament 2+1+2 me qira pranë “Kompleksit Panorama”

Tirana, Rr. "Asim Vokshi"
600 € / Muaj
ID: PRO4106 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 98 m2