• Dhoma gjumi: 6
  • Tualet: 3
  • 200 m2
  • Kati: 1

Jepet me qira Vile në një nga zonat më të pëlqyera të Tiranës në Selitë të re. Trualli ku ndodhet vila ka një sip. 320 m2 ndersa gjurma e vilës ka një sipërfaqe prej 200 m2. Ndërtimi ka nje sip. total 600 m2. Vila eshte 3 kate-she e mobiluar. Në katin përdhe është i organizuar në një ambient te madhe ndenjie dhe gatimi të vecantë, një tualet, kurse lart nje holle te madhe, tre dhoma gjumi, nje tualete. Ne katin e tret ka te njejten struktur si kati i dyte por e pa mobiluar. Vila eshte e rrethuar nga je oborr i gjelberuar ku ka dhe mundesi parkimi. Mund të perdoret dhe per biznese të ndryshme ose shoqata. Cmimi: 2500 euro/muaj

ID : PRO1714
Adresa: Rruga Haxhi Isuf Banka
Qyteti: Tirana
Zona: Selite
Cmimi:2,500 €
Sipërfaqja: 200 m2
Dhoma gjumi: 6
Tualet: 3
Kati: 1

Prona të ngjashme

Jepet me qira kati I IV- rt I një vile në’’Selitë’’.

Tirana, Selite
400 € / Muaj
Dhoma: 3 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 130 m2

Jepet me qera vile 2- katëshe në ''Selitë''.

Tirana, Selite
1,500 € / Muaj
Dhoma: 6 Tualetet: 3 Sipërfaqja: 400 m2

Jepet me qira Vilë 4-katëshe në zonën e'' Selites'' në Tiranë.

Tirana, Selite
2,500 € / Muaj
Dhoma: 10 Tualetet: 5 Sipërfaqja: 408 m2