• Dhoma gjumi: 4
  • Tualet: 3
  • 200 m2
  • Kati: 1

Jepet me qira Vile në një nga zonat më të pëlqyera të Tiranës në Selitë të re. Trualli ku ndodhet vila ka një sip. 400 m2 ndersa gjurma e vilës ka një sipërfaqe prej 200 m2. Trualli ka nje sip. total 19800 m2. Vila eshte 2 kateshe. Në katin përdhe është i organizuar në një ambient ndenjie dhe gatimi të vecantë, një tualet kurse lart tre dhoma gjumi, nje ambjen per zyra, dy tualete dhe një garazh të përfshire. Vila eshte e rrethuar nga nje oborr gjigand me peme dhe me gjelberim natyral. Mund të perdoret dhe per biznese të ndryshme ose shoqata. Cmimi: 2600 euro/muaj.

ID : PRO1674
Adresa: selit
Qyteti: Tirana
Zona: Selite
Cmimi:2,600 €
Sipërfaqja: 200 m2
Dhoma gjumi: 4
Tualet: 3
Kati: 1

Prona të ngjashme

Jepet me qira kati I IV- rt I një vile në’’Selitë’’.

Tirana, Selite
400 € / Muaj
Dhoma: 3 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 130 m2

Jepet me qera vile 2- katëshe në ''Selitë''.

Tirana, Selite
1,500 € / Muaj
Dhoma: 6 Tualetet: 3 Sipërfaqja: 400 m2

Jepet me qira Vilë 4-katëshe në zonën e'' Selites'' në Tiranë.

Tirana, Selite
2,500 € / Muaj
Dhoma: 10 Tualetet: 5 Sipërfaqja: 408 m2