• Dhoma gjumi: 3
  • Tualet: 2
  • 127 m2
  • Kati: 4

Jepet apartament 3+1 me qera pranë "Gardes se Republikes" Tirane.
Jepet me qera apartament me sipërfaqe 127 m2 pranë "Gardes se Republikes". Apartamenti është I mobiluar ne menyre bashkekohore, me të gjitha orenditë e nevojshme, me ambjentin e ndenjes dhe kuzhinën , 3 dhoma gumi, 2 tualete, korridor dhe 1 ballkon.
Apartamenti ndodhet në katin e 4-ët.

Çmimi 600 euro/muaj

ID : PRO1662
Adresa: prane gardes
Qyteti: Tirana
Zona: Prane Gardes
Cmimi:600 €
Sipërfaqja: 127 m2
Dhoma gjumi: 3
Tualet: 2
Kati: 4

Prona të ngjashme

Apartament 2+1 me qira te “Garda e Republikes se Shqiperise”

Tirana, Prane Gardes
1,000 € / Muaj
ID: PRO4059 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 127 m2

Jepet me qera apartament 1+1 në Rrugën “Lidhja e Prizrenit”

Tirana, Prane Gardes
450 € / Muaj
ID: PRO1622 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 80 m2

Super apartament 3+1+2 me qira tek ‘’Garda’’

Tirana, Prane Gardes
Kontakto për cmimin / Muaj
ID: PRO3701 Dhoma: 3 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 174 m2