• Dhoma gjumi: 3
  • Tualet: 2
  • 150 m2
  • Kati: 1

Jepet kati I parë I një vile tek “Kryegjyshata e Bektashinjve”, pranë urës së Shkozës. Apartamenti është I organizuar në një ambjent ndenjie, nje dhomë gatimi, tre dhoma gjumi dhe dy tualete. Apartamenti ka një sipërfaqe 150 m2 dhe ka dhe oborr që mund të përdoret për parkim. Vila është e rrethuar me gjelbërim dhe ndodhet në një zonë të qetë larg zhurmave dhe me ajër të pastër. Ambjenti ka të gjitha pajisjet dhe mobiljet e duhura pë të jetuar.
Cmimi 30.000 leke/muaj

ID : PRO1638
Adresa: Qendra Boterore Bektashiane
Qyteti: Tirana
Zona: Shkozë
Cmimi:250 €
Sipërfaqja: 150 m2
Dhoma gjumi: 3
Tualet: 2
Kati: 1