• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 2
  • 115 m2
  • Kati: 5

Jepet me qera apartament 2+1 pranë rr. "Asim Vokshi" prane "Ring Center", Tirane.
Jepet me qera apartament me sipërfaqe 115 m2 në rrugën " Asim Vokshi" pranë "Ring Center". Apartamenti është I mobiluar thjeshte me gjerat e nevojshme dhe I organizuar , me ambjentin e ndenjes dhe kuzhinën , 2 dhoma gumi, 2 tualete, korridor dhe 2 ballkone.
Apartamenti ndodhet në katin e 5-të të një ndërtimi të ri, te paisur me kamera sigurie , me 2 ashensore.
Karakteristikat e apartamentit:
Çmimi 350 euro/muaj

ID : PRO1557
Adresa: prane Ring Center, rruga Asim Vokshi
Qyteti: Tirana
Zona:
Cmimi:350 €
Sipërfaqja: 115 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 2
Kati: 5

Prona të ngjashme

Super apartament 2+1 me qira te “Square 21”

Tirana, Rruga e Kavajes
1,200 € / Muaj
ID: PRO4304 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 105 m2

Apartament 1+1 me qira ne "Brryl"

Tirana, Prane Maternitetit te ri, Brryl
300 € / Muaj
ID: PRO4303 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 55 m2

Apartament 1+1 me qira te "Fiusha e Aviacionit"

Tirana, Fusha e Aviacionit
350 € / Muaj
ID: PRO2769 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 70 m2