• Dhoma gjumi: 3
  • Tualet: 2
  • 170 m2
  • Kati: 8

Apartament 3+1 me qera pranë rr. ”Pandi Dardha” Laprake, Tirane.
Jepet me qera apartament me sipërfaqe 170 m2 në rrugën “Pandi Dardha” pranë “Don Boskos”. Apartamenti është I mobiluar ne menyre bashkekohore, me të gjitha orenditë e nevojshme, me ambjentin e ndenjes dhe kuzhinën , 3 dhoma gumi, 2 tualete, korridor dhe 1 ballkon. Apartamenti ndodhet në katin e 8-të të një ndërtimi të ri te , të pajisur me kamera sigurie dhe 2 ashensorë.
Karakteristikat e apartamentit:
Ambjenti I ndenjies dhe kuzhina: Kënd ndenjieje, Tv LCD, Kondicioner, Tavoline ngrënieje, kuzhina, sobë ( pianura 2 vatra me energji elektrike dhe 2 vatra me gaz ), frigorifer, lavastovilje, lavaman, aspirator, mikrovalë.
Dhoma matrimoniale: Krevat dopio, dollap I madh, 1 komodine e madhe, 1 komodine e vogel, pasqyrë te dyert e dollapit.
Dhoma e gjumit 2: Krevat dopio, garderobe e madhe e hapur, pasqyre e madhe e vendosur ne mure,1 komodinë te vogel kondicioner.
Dhoma e gjumit 3: 1 Krevat marinari 2 katesh, 1 tavoline compjuteri, pasqyre, dollap, biblioteke.
Ballkon me shume drite, I paisur me tende dielli. Ka ne cep 1 kuzhine me pianure gatimi me dy vatra gaz.
Tualeti 1 : Kabine dushi, lavaman, wc, bide, pasqyrë, dollap, lavatrice, tharese flokesh, raft aksesoresh.
Tualeti 2 : Kabine dushi, lavaman, wc, bide, dollap me pasqyre.
Drejtimi Lindje
Çmimi 550 euro/muaj

ID : PRO1549
Adresa: Rruga Dritan Hoxha
Qyteti: Tirana
Zona: Zogu I Zi
Cmimi:550 €
Sipërfaqja: 170 m2
Dhoma gjumi: 3
Tualet: 2
Kati: 8

Prona të ngjashme

Apartament 2+1 me qira pranë “Zogut të Zi”

Tirana, Zogu I Zi
1,400 € / Muaj
ID: PRO4846 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 150 m2

Apartament 1+1 me qira pranë “Zogut të Zi”

Tirana, Zogu I Zi
400 € / Muaj
ID: PRO4838 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 60 m2

Apartament 1+1 me qira pranë “Zogut të Zi”

Tirana, Zogu I Zi
400 € / Muaj
ID: PRO4837 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 60 m2