• Dhoma gjumi: 3
  • Tualet: 2
  • 138 m2
  • Kati: 2

Apartament 3+1 per shitje ne " Kompleksin Magnet".

Shitet apartament me sipërfaqe 138m2 në ne rrugen , " Frosina Plaku" . Apartamenti është I mobiluar, me të gjitha orenditë e nevojshme, me ambjentin e ndenjes dhe kuzhinën ,3 dhoma gjumi, 2 tualete, korridor dhe ballkon te madh 26 m2.
Apartamenti ndodhet në katin e 2-të të një ndërtimi të ri, të pajisur me kamera sigurie dhe ashensor .
Karakteristikat e apartamentit:
Ambjenti I ndenjies dhe kuzhina: Kënd ndenjieje, Tv LCD, Kondicioner, Tavoline ngrënieje, kuzhina, sobë elektrike ( 4 vatra me energjielektrike,), frigorifer, lavaman, aspirator, lavastovilje, mikrovale, kondicioner.
Dhoma matrimoniale: Krevat dopio, dollap, 2 komodina, komodinë me pasqyrë, kondicioner.
Dhoma e gjumit 2: 2 Krevate tek ,1dollap, komodinë ,kondicioner.
Dhoma e gjumit 3: 1 Krevat tek trecereksh ,1dollap, komodinë ,tavoline, kondicioner.
Koridor. Lavatrice, bolier, dollap.1 Ballkon:
Tualet : Pllake dushi, lavaman,wc, bide, pasqyrë, dollap, lavatrice.
Tualet 2 : Pllake dushi, lavaman,wc, bide, pasqyrë, dollap, lavatrice.

Orientimi: lindje
Çmimi 151800 euro

ID : PRO1527
Adresa: kompleksi magnet
Qyteti: Tirana
Zona:
Cmimi:600 €
Sipërfaqja: 138 m2
Dhoma gjumi: 3
Tualet: 2
Kati: 2

Prona të ngjashme

Shitet apartament 2+1 te Rr.“Ismail Qemali” në zonën e ish-Bllokut

Tirana, Bllok
258,300 € / Muaj
ID: PRO1174 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 123 m2

Jepet me qera apartament i mobiluar me gjithe garazhd, ne fillim te rruges Myslym Shyri.

Tirana, Rr. "Myslym Shyri"
700 € / Muaj
ID: PRO1613 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 130 m2

Apartament 2+1+2 me qira pranë “Kompleksit Panorama”

Tirana, Rr. "Asim Vokshi"
600 € / Muaj
ID: PRO4106 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 98 m2