• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 2
  • 124 m2
  • Kati: 5

Apartament 2+1 me qera pranë ”Zogut te Zi ” prane , “Ring Center” Tirane.

Jepet me qera apartament me sipërfaqe 124 m2 në rrugën ” Asim Vokshi” pranë “Ring Center”. Apartamenti është I mobiluar ne menyre bashkekohore, me të gjitha orenditë e nevojshme, me ambjentin e ndenjes dhe kuzhinën , 2 dhoma gumi, 2 tualete, korridor dhe 2 ballkone, nje magazine. Apartamenti ndodhet në katin e V-të të një ndërtimi të ri , me 1 ashensor.
Karakteristikat e apartamentit:
Ambjenti I ndenjies dhe kuzhina: Kënd ndenjieje, Tv LCD, Kondicioner, Tavoline ngrënieje, kuzhina, sobë ( pianura 2 vatra me gaz, dy me korent ), frigorifer, lavaman, aspirator, mikrovalë.
Dhoma matrimoniale: Krevat dopio, dollap I madh, 2 komodina te vogla.
Dhoma e gjumit 2: 2 krevate teke, dollap, 1 komodinë.
2 Ballkone :
Tualeti : Pllake dushi, lavaman pasqyre, wc.
Tualeti : Vaske , lavaman pasqyre, wc .
Drejtimi: Jug- Lindje
Çmimi 450 euro/muaj

ID : PRO1525
Adresa: zogu i zi
Qyteti: Tirana
Zona: Zogu I Zi
Cmimi:450 €
Sipërfaqja: 124 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 2
Kati: 5
Google Maps

Prona të ngjashme

Apartament 2+1 me qira pranë “Zogut të Zi”

Tirana, Zogu I Zi
550 € / Muaj
ID: PRO6068 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 95 m2 Kati: 3

Apartament 3+1 me qira pranë Zogut te Zi

Tirana, Zogu I Zi
900 € / Muaj
ID: PRO6015 Dhoma: 3 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 125 m2 Kati: 5

Apartament 1+1 me qira tek “Zogu i Zi”

Tirana, Zogu I Zi
800 € / Muaj
ID: PRO5993 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 70 m2 Kati: 9