• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 1
  • 100 m2
  • Kati: 4

Jepet me qera apartament 2+1 me qera pranë Rr. ”Asim Vokshi” prane Ring Center.

Jepet me qera apartament me sipërfaqe 100m2 në rrugën ”Asim Vokshi” pranë“Ring Center”.
Apartamenti është I mobiluar, me ambjentin e ndenjes dhe kuzhinën , 2 dhoma gjumi, 1tualet, korridor dhe 1 ballkon.
Apartamenti ndodhet në katin e 4-ët të një ndërtimi të ri, të pajisur me kamera sigurie dhe 2 ashensore.

Karakteristikat e apartamentit:
Ambjenti I ndenjies dhe kuzhina: Kënd ndenjieje, Tv, Tavoline ngrënieje, kuzhina, sobë (4 vatra me energji elektrike), frigorifer, lavaman, aspirator.
Dhoma matrimoniale: Krevat dopio, dollap, 2 komodina.
Dhoma e gjumit 2: Krevat tek ,dollap ,komodinë.
Ballkon
Tualeti1 :pllake dushi, lavaman,wc, pasqyrë, dollap

Orienti : Lindje

Çmimi 360 euro/muaj.

ID : PRO1516
Adresa:
Qyteti: Tirana
Zona: Zogu I Zi
Cmimi:360 €
Sipërfaqja: 100 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 1
Kati: 4

Prona të ngjashme

Apartament 2+1 me qira pranë “Zogut të Zi”

Tirana, Zogu I Zi
550 € / Muaj
ID: PRO6068 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 95 m2 Kati: 3

Apartament 3+1 me qira pranë Zogut te Zi

Tirana, Zogu I Zi
900 € / Muaj
ID: PRO6015 Dhoma: 3 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 125 m2 Kati: 5

Apartament 1+1 me qira tek “Zogu i Zi”

Tirana, Zogu I Zi
800 € / Muaj
ID: PRO5993 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 70 m2 Kati: 9