• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 1
  • 55 m2
  • Kati: 2

Shitet apartament 2+1 ne Vlore, pranë "Ujit të ftohtë"
Apartamenti ka një sipërfaqe prej 55 m2 dhe është i organizuar në një ambient ndenjie dhe ngrënie, dy dhoma gjumi, një tualet dhe një ballkon. Apartamenti ndodhet në një ndërtesë të re dhe është i sapo arreduar me mobilje tërësisht të reja.
Cmimi 55000 euro

ID : PRO1458
Adresa:
Qyteti: Vlorë
Zona:
Cmimi:55,000 €
Sipërfaqja: 55 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 1
Kati: 2

Prona të ngjashme

Apartament 2+1 në shitje në “Vlorë”

Vlorë, Vlorë
77,000 €
ID: PRO4131 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 128.23 m2

Apartament 3+1+2 ne shitje prane kompleskit “Arlis”

Tirana, Prane 21- Dhjetorit
159,000 €
ID: PRO4124 Dhoma: 3 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 120 m2

Apartament per shitje 2+1+2 tek Kthesa e Kamzes

Tirana, Kthesa e Kamzes
68,000 €
ID: PRO4121 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 97 m2