• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 2
  • 115 m2
  • Kati: 7

Jepet me qira apartament ne Bllok 2+1 ne Rrugen \" Vaso Pasha\".
Sipërfaqja e brendshme është 110 m2 dhe është e organizuar në një ambient ndenjeje dhe gatimi, dy dhoma gjumi dhe dy tualete.
Apartamenti është i gjithi i mobiluar, me drite,me orientim jug -lindje. Ndodhet në katin e 7-të të një ndërtimi të ri.
Cmimi 700 euro/ muaj, i negociueshem.

ID : PRO1319
Adresa: Rruga Vaso Pasha
Qyteti: Tirana
Zona: Bllok
Cmimi:700 €
Sipërfaqja: 115 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 2
Kati: 7

Prona të ngjashme

Shitet apartament 2+1 te Rr.“Ismail Qemali” në zonën e ish-Bllokut

Tirana, Bllok
258,300 € / Muaj
ID: PRO1174 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 123 m2

Jepet me qera hapesire komerciale per zyre ne "ish-Bllok" ne Blv. "Deshmoret e Kombit"

Tirana, Bllok
1,300 € / Muaj
ID: PRO3981 Dhoma: 4 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 160 m2

Apartament 3+1 me qira ne “Bllok”

Tirana, Bllok
600 € / Muaj
ID: PRO3978 Dhoma: 3 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 120 m2