• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 2
  • 120 m2
  • Kati: 5

Apartament me qira 2+1 në fillim të Komunës së Parisit

Apartamenti ndodhet në katin e pestë të një ndërtimi të ri të pajisur me ashensor

Apartamenti ka një sipërfaqe prej 120 m2 është i organizuar në një ambient të përbashkët ndenjje dhe gatimi, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkon

Apartamenti jepet i mobiluar dhe i pajisur me kondicioner ne çdo dhomë. Është i saporikonstruktuar dhe ka punime shumë cilësore

Gjithçka është e re dhe moderne

Çmimi 650 euro/muaj

ID : PRO1178
Adresa: Komuna Parisit
Qyteti: Tirana
Zona: Komuna e Parisit
Cmimi:650 €
Sipërfaqja: 120 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 2
Kati: 5
Google Maps

Prona të ngjashme

Apartament 1+1 me qera tek “Komuna e Parisit”.

Tirana, Komuna e Parisit
400 € / Muaj
ID: PRO3158 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 72 m2

Apartament 1+1 me qira te “Komuna e Parisit”

Tirana, Komuna e Parisit
350 € / Muaj
ID: PRO1057 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 60 m2

Jepet me qera apartamenti 2+1 te Komuna e Parisit

Tirana, Komuna e Parisit
330 € / Muaj
ID: PRO3844 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 125 m2