• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 1
  • 100 m2
  • Kati: 2

Apartament 2+1 me qira pranë Mondialit

Jepet me qira apartament në një zonë të aksesueshme pranë Hotel Mondial të “21 Dhjetori”.
Apartamenti është i organizuar në një ambient të përbashkët ndenjie dhe gatimi, dy dhoma gjumi, tualet dhe një ballkon.
Apartamenti është i pajisur me të gjitha pajisjet e nevojshme. Ka kondicioner në çdo dhomë.
Stili modern i mobilimit të jep qetësinë e duhur për një jetesë komode.
Ndodhet në katin e dytë të një ndërtimi të ri.

ID : PRO1061
Adresa: Rruga Frosina Plaku
Qyteti: Tirana
Zona: Prane 21- Dhjetorit
Cmimi:30 €
Sipërfaqja: 100 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 1
Kati: 2

Prona të ngjashme

Apartament 2+1+2 me qira pranë 21 Dhjetorit

Tirana, Prane 21- Dhjetorit
450 € / Muaj
ID: PRO4041 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 125 m2

Super apartament 3+1 me qira ngjitur me ‘’Kompleksin Delijorgji’’.

Tirana, Prane 21- Dhjetorit
850 € / Muaj
ID: PRO3080 Dhoma: 3 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 211 m2

Apartament 2+1 me qera prane “21 Dhjetorit”

Tirana, Prane 21- Dhjetorit
350 € / Muaj
ID: PRO4003 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 76 m2