• Dhoma gjumi: 1
  • Tualet: 1
  • 70 m2
  • Kati: 2

Apartament 1+1 me qira pranë Qendrës
Jepet me qira apartament 1+1 në një zonë të aksesueshme pranë Pazarit të Ri.
Apartamenti ndodhet në katin e dytë të një ndërtimi ekzistues.
Sipërfaqja prej 70 m2 organizohet në një ambient të përbashkët ndenjie dhe gatimi, një dhomë gjumi, tualet dhe ballkon.
Çmimi 220 euro/muaj

ID : PRO1004
Adresa: prane 9-katesheve
Qyteti: Tirana
Zona: Pranë 9-katësheve
Cmimi:220 €
Sipërfaqja: 70 m2
Dhoma gjumi: 1
Tualet: 1
Kati: 2

Prona të ngjashme

Jepet me qira apartament 2+1 ne rrugën “Luigj Gurakuqi”, pranë 9 katësheve.

Tirana, Prane 9-katesheve
450 € / Muaj
ID: PRO2491 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 120 m2

Apartament me qira 1+1 tek Rruga Barrikadave

Tirana, Pranë 9-katësheve
350 € / Muaj
ID: PRO1351 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 96 m2