• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 2
  • 115 m2
  • Kati: 5

Shitet apartament 2+1 në Durrës
Apartamenti organizohet në një ambient ndenjie dhe ngrënie, dy dhoma gjumi, dy tualete ku njëri prej tyre është me dritare, korridor dhe ballkon. Ndodhet në katin e V-stë dhe të fundit të një ndërtimi shumë cilësor dhe thuajse të mbaruar.
Apartamenti ka një sipërfaqe prej 115 m2
Cmimi 900 euro/m2

ID : PRO954
Adresa:
Qyteti: Vlorë
Zona:
Cmimi:103,500 €
Sipërfaqja: 115 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 2
Kati: 5

Prona të ngjashme

Apartament 2+1 në shitje në “Vlorë”

Vlorë, Vlorë
77,000 €
ID: PRO4131 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 128.23 m2

Apartament 3+1+2 ne shitje prane kompleskit “Arlis”

Tirana, Prane 21- Dhjetorit
159,000 €
ID: PRO4124 Dhoma: 3 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 120 m2

Apartament per shitje 2+1+2 tek Kthesa e Kamzes

Tirana, Kthesa e Kamzes
68,000 €
ID: PRO4121 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 97 m2