• Dhoma gjumi: 1
  • Tualet: 1
  • 85 m2
  • Kati: 21

Shitet apartament në Durrës, buzë detit
Shitet apartament 1+1 në një kompleks rezidencial i cili ofron standarde europiane ndërtimi, me fasadë gjermane të ventiluar me pllakë ekologjike, fasadë xhami e teknologjisë së fundit, izolim i lartë termik dhe akustik të ndërthurura në një arkitekturë moderne dhe bashkëkohorë.
I vendosur buzë detit, tek shëtitorja e qytetit ofron parkim të garantuar dhe akses të menjëhershëm në rrugën kryesore te qytetit.
Apartamenti është i organizuar në një ambient ndenjie dhe ambient gatimi dhe ngrënie, një dhomë matrimoniale, nje dhomë gardërobë, një tualet dhe një ballkon komod. Apartamenti ka një sipërfaqe prej 95 m2. Ndodhet në katin e 21 të objektit prej 24 kate.
Cmimi 900 euro/m2
85500 euro

ID : PRO952
Adresa:
Qyteti: Vlorë
Zona:
Cmimi:85,500 €
Sipërfaqja: 85 m2
Dhoma gjumi: 1
Tualet: 1
Kati: 21

Prona të ngjashme

Apartament 2+1 në shitje në “Vlorë”

Vlorë, Vlorë
77,000 €
ID: PRO4131 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 128.23 m2

Apartament 3+1+2 ne shitje prane kompleskit “Arlis”

Tirana, Prane 21- Dhjetorit
159,000 €
ID: PRO4124 Dhoma: 3 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 120 m2

Apartament per shitje 2+1+2 tek Kthesa e Kamzes

Tirana, Kthesa e Kamzes
68,000 €
ID: PRO4121 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 97 m2