• Dhoma gjumi: 1
  • Tualet: 1
  • 40 m2
  • Kati: 3

Shitet apartamente në Vlorë pranë Ujit të Ftohtë
Shiten apartament me sipërfaqe të ndryshme buze detit pranë Ujit të Ftohtë në Vlorë.
Apartamentet ndodhen në një ndërtim të ri dhe shumë cilësor me parametra europianë.
Sipërfaqja e apartamenteve varion nga 40 m2 garsoniera, 62 m2 apartament 1+1 dhe 103 m2 apartament 2+1.
Të gjitha apartamentet kanë pamje nga deti.
Janë të pajisura me certifikatë pronësie.
Çmimi 570 euro/m2

ID : PRO951
Adresa:
Qyteti: Vlorë
Zona:
Cmimi:22,800 €
Sipërfaqja: 40 m2
Dhoma gjumi: 1
Tualet: 1
Kati: 3

Prona të ngjashme

Apartament 2+1 në shitje në “Vlorë”

Vlorë, Vlorë
77,000 €
ID: PRO4131 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 128.23 m2

Apartament 3+1+2 ne shitje prane kompleskit “Arlis”

Tirana, Prane 21- Dhjetorit
159,000 €
ID: PRO4124 Dhoma: 3 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 120 m2

Apartament per shitje 2+1+2 tek Kthesa e Kamzes

Tirana, Kthesa e Kamzes
68,000 €
ID: PRO4121 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 97 m2