• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 2
  • 115 m2
  • Kati: 6

Shitet apartament në Rr." Siri Kodra"
Shitet apartament 2+1 në rr."Siri Kodra", pranë Selvisë. Apartamenti ka një sipërfaqe neto prej 115.3 m2, dhe ndodhet në katin e VI-të të një ndërtimi të ri dhe shumë cilësor buzë rrugës kryesore. Apartamenti është i organizuar nga një sallon ndenjie dhe ngrënie i cili ka dhe një ballkon dhe një depo të vogël, dy dhoma gjumi me hapësira të mëdha, dy tualete të dyja me dritare dhe njëri prej tyre ka një ballkon të vogël, si dhe korridori i cili ndan kthinat.
Apartamenti është i orientuar jug-lindje dhe ka shumë dritë.
Është i pajisur me certifikatë pronësie.
Cmimi 1250 euro/m2

ID : PRO930
Adresa:
Qyteti: Tirana
Zona: Prane Selvise
Cmimi:144,125 €
Sipërfaqja: 115 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 2
Kati: 6

Prona të ngjashme

Garzoniere ne shitje te “Selvia”

Tirana, Prane Selvise
54,000 €
ID: PRO4191 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 47 m2

Garzoniere ne shitje te “Selvia”

Tirana, Prane Selvise
65,000 €
ID: PRO4078 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 55 m2

Shitet apartament 2+1 në Rr. "Siri Kodra", 100 m larg "Selvise"

Tirana, Prane Selvise
90,000 €
ID: PRO3033 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 115 m2