• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 2
  • 107 m2
  • Kati: 8

Shitet apartament 2+1 pranë KMY-së në Rr. "3 Dëshmorët"
Shitet apartament 2+1 pranë Kmy-së në rrugën kryesore "3 Dëshmorët".
Apartamenti ka një sipërfaqe 107.4 m2 dhe është i organizuar në një ambient ndenjie, një ambient ngrënie i veçuar, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe një ballkon i cili ka pamje panoramike.
Apartamenti ndodhet në katin e VIII-të dhe të fundit të një ndërtimi të ri, nga i cili mund të shfrytëzohet dhe tarraca. Shitet pjesërisht i mobiluar.
Orientimi është jug-perëndim çka e bën një apartament të ngrohtë dhe me shumë dritë.
Apartamenti është i pajisur me certifikatë pronësie.
Çmimi 60000 euro/total

ID : PRO811
Adresa: kmy
Qyteti: Tirana
Zona: KMY
Cmimi:60,000 €
Sipërfaqja: 107 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 2
Kati: 8

Prona të ngjashme

Okazion! Shitet apartament me hipotekë te KMY

Tirana, Pranë KMY
34,000 €
ID: PRO469 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 85 m2