• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 2
  • 110 m2
  • Kati: 4

Jepet me qira apartament tek Komuna e Parisit
Shitet apartament 2+1 te komuna e Parisit pranë kompleksit Kika 2.
Apartamenti ka një sipërfaqe prej 110 m2 dhe është I organizuar në një ambient të përbashkët ndenjie dhe gatimi, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkon.
Apartamenti ndodhet ne katin e katërt të një ndërtimi të ri.
Ka shumë dritë dhe është i orientuar nga lindja.
Cmimi 700 euro/muaj

ID : PRO794
Adresa: Komuna e Parisit
Qyteti: Tirana
Zona: Komuna e Parisit
Cmimi:700 €
Sipërfaqja: 110 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 2
Kati: 4

Prona të ngjashme

Apartament 2+1 me qera Komuna Parisit, Tirane

Tirana, Komuna e Parisit
620 € / Muaj
ID: PRO2188 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 90 m2

Apartament 2+1 me qira te “Komuna e Parisit”

Tirana, Komuna e Parisit
350 € / Muaj
ID: PRO4117 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 92 m2

Apartament 2+1 me qira te “Komuna e Parisit”

Tirana, Komuna e Parisit
650 € / Muaj
ID: PRO1178 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 120 m2