• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 2
  • 103 m2
  • Kati: 9

Apartament 2+1 me qira pranë Prokurorisë së Përgjithshme në Rr. "Qemal Stafa"
Jepet me qira apartament 2+1 në një zonë shumë të aksesueshme pranë Prokurorisë së Përgjithshme në Rr. "Qemal Stafa" .
Apartamenti ka një sipërfaqe prej 103 m2 dhe është i organizuar në një ambient ndenjje, ambient gatimi të veçuar, dy dhoma gjumi dhe dy tualete dhe një ballkon.
Apartamenti ka hapësirë të bollshme dhe një planimetri të organizuar mirë.
Ndodhet në katin e nëntë dhe ka një pamje të mrekullueshme.
Apartamenti ka shume dritë dhe është i orientuar nga jugu. Është i mobiluar me të gjitha orenditë e nevojshme.
Çmimi 500 euro/muaj

ID : PRO791
Adresa:
Qyteti: Tirana
Zona: Pranë Prokurorisë së Përgjithshme
Cmimi:500 €
Sipërfaqja: 103 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 2
Kati: 9