• Dhoma gjumi: 4
  • Tualet: 4
  • 562 m2

Shitet vilë luksoze në një zonë të qetë
Vilë ndodhet në një kompleks vilash 2 Km larg Qendrës së qytetit.
Vila ka një pamje piktoreske pasi ka pamje ballore nga mali i Dajtit.
Vila ka një sipërfaqe të përgjithshme prej 561.8 m2. Kjo sipërfaqe organizohet në një holl të madh, ambient ndenjie, kuzhinë gatimi, vendparkimi , 4 dhoma gjumi luksoze me garderobë të veçantë, 4 banjo.
Kati perdhe ka dalje direkte për te kopshti i pishinës. Vila është e pajisur me sistem kondicionimi ngrohës dhe ftohës.
Çmimi 380 000 euro

ID : PRO784
Adresa:
Qyteti: Tirana
Zona: Mjull-Bathore
Cmimi:380,000 €
Sipërfaqja: 562 m2
Dhoma gjumi: 4
Tualet: 4

Prona të ngjashme

Shitet vilë luksoze në një zonë të qetë

Tirana, Mjull-Bathore
320,000 €
ID: PRO782 Dhoma: 4 Tualetet: 4 Sipërfaqja: 531 m2