• Dhoma gjumi: 1
  • Tualet: 1
  • 71 m2
  • Kati: 6

Shitet apartament 1+1 pranë Ali Demit
Shitet apartament në një zonë të aksesueshme pranë Fushës Ali Demi.
Apartamenti ka një sipërfaqe prej 70.9 m2 dhe është i organizuar në një ambient të përbashkët ndenjie dhe gatimi, një dhomë gjumi, një tualet dhe një ballkon.
Apartamenti ndodhet në katin e gjashtë të një pallati në proces ndërtimi.
Apartamenti ka punime shumë cilësore.
Çmimi 680 euro/m2

ID : PRO733
Adresa: Rruga " Ali Demi"
Qyteti: Tirana
Zona: Ali Demi
Cmimi:48,212 €
Sipërfaqja: 71 m2
Dhoma gjumi: 1
Tualet: 1
Kati: 6

Prona të ngjashme

Shitet apartament 2+1 pranë Ali Demit

Tirana, Ali Demi
61,200 €
ID: PRO732 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 90 m2

Apartament 2+1 në shitje te rruga “Idriz Dollaku” afër burgut të grave.

Tirana, Ali Demi
77,000 €
ID: PRO4799 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 83 m2

Apartament 1+1 ne shitje "Ali Dem"

Tirana, Ali Demi
45,000 €
ID: PRO4790 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 55.1 m2