• Dhoma gjumi: 1
  • Tualet: 1
  • 65 m2

Apartament për shitje në Sarandë
Shitet apartament 1+1 150 m larg detit në Sarandë.
Apartamenti ka një sipërfaqe prej 65 m2 dhe është i organizuar në një ambient të përbashkët ndenjie dhe gatimi, dhomë gjumi, tualet dhe dy ballkone.
Apartamenti ka punime cilësore dhe është i mobiluar në mënyrë moderne.
Apartamenti ka pamje te mrekullueshme nga deti.
Shitet i mobiluar.
Çmimi 49000 euro

ID : PRO651
Adresa:
Qyteti: Sarandë
Zona:
Cmimi:49,000 €
Sipërfaqja: 65 m2
Dhoma gjumi: 1
Tualet: 1

Prona të ngjashme

Apartament 2+1 ne shitje prane Ministrise se Jashtme ne Blv. "Bajram Curri"

Tirana, Bulevardi Bajram Curri
75,000 €
ID: PRO4305 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 74 m2

Apartament 2+1 ne shitje tek “Shallvaret”

Tirana, Shallvaret
110,000 €
ID: PRO4302 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 73 m2

Apartament 1+1 ne shitje ne “Rrugen 5 Maj”

Tirana, Rr. "5 Maji"
56,000 €
ID: PRO4301 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 64 m2