• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 1
  • 300 m2
  • Kati: 1

Shitet vile ne Kombinat, prane komisariatit te Policise
Sipërfaqja e truallit është 300 m2 dhe ndersa sipërfaqja e ndërtimi është 97 m2.
Shtepia është një-katëshe dhe është e organizuar në një ambient ndenjie dhe gatimi, dy dhoma gjumi, korridor, tualet dhe verande
Trualli përreth shtëpisë është i pershtatshëm për kopësht dhe parkim. Gjithashtu ka dhe rreth 1200 m2 te cilat eshte ne pritje per legalizim.
Eshte e pajisur me certifikate pronesie.
Çmimi 187000 euro

ID : PRO608
Adresa: Kombinat
Qyteti: Tirana
Zona: Kombinat
Cmimi:187,000 €
Sipërfaqja: 300 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 1
Kati: 1
Google Maps

Prona të ngjashme

Vile ne shitje ne “Kombinat”

Tirana, Kombinat
170,000 €
ID: PRO4317 Dhoma: 7 Tualetet: 4 Sipërfaqja: 4803 m2