• Dhoma gjumi: 0
  • Tualet: 3
  • 500 m2

Vilë me qira në bllokun e vilave Selitë
Jepet me qira vilë 3-katëshe në një rezidencë jashtë qytetit. Sipërfaqja totale e vilës është 500 m2.
Kati I është i organizuar në një ambient të përbashkët ndenjie dhe ngrënie, tri dhoma gjumi dhe tualet.
Kati II është i organizuar në sallon, tri dhoam gjumi tualet dhe ballkon.
Kati i sipërm është papafingo dhe ka tri dhoma gjumi dhe tualet.

Çmimi 1500 euro/muaj

ID : PRO599
Adresa: selite
Qyteti: Tirana
Zona: Selite
Cmimi:1,500 €
Sipërfaqja: 500 m2
Dhoma gjumi: 0
Tualet: 3

Prona të ngjashme

Jepet me qira kati i I-rë i një vile në "Selitë"

Tirana, Selite
750 € / Muaj
ID: PRO3985 Dhoma: 3 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 150 m2

Jepet me qera Vile ne Selite te Re

Tirana, Selite
2,000 € / Muaj
ID: PRO1669 Dhoma: 4 Tualetet: 3 Sipërfaqja: 250 m2

Jepet me qira kati I IV- rt I një vile në’’Selitë’’.

Tirana, Selite
400 € / Muaj
ID: PRO3830 Dhoma: 3 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 130 m2