• Dhoma gjumi: 3
  • Tualet: 2
  • 360 m2
  • Kati: 7

Super apartament me qira tek "Liqeni i thate"

Apartamenti ndodhet në një zonë të qetë pranë liqenit dhe larg zhurmave te qytetit.

Organizohet ne nje dhome ndenjie, nje kuzhine, dhome oxhaku, tre dhoma gjumi, lavanteri, dy tualete, nje depo, nje ballkon dhe dy poste parkimi

Ndodhet në katin e shtatë dhe të fundit të pallatit dhe ka nje siperfaqe prej 360 m2

Apartamenti jepet gjysëm i mobiluar.

Ka të instaluar sistem qendror ngrohje dhe kondicioner.

Ofron pamje mbresëlënese nga liqeni dhe gjithë Tirana

Cmimi 650€/muaj

ID : PRO594
Adresa: liqeni i thate
Qyteti: Tirana
Zona: Liqeni i Thatë
Cmimi:650 €
Sipërfaqja: 360 m2
Dhoma gjumi: 3
Tualet: 2
Kati: 7

Prona të ngjashme

Apartament 3+1 me qira në një kompleks të ri, pranë Liqenit të thatë

Tirana, Liqeni i Thatë
750 € / Muaj
ID: PRO2738 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 137 m2

Jepet me qera apartament 2+1 te “Liqeni I thatë”.

Tirana, Liqeni i Thatë
400 € / Muaj
ID: PRO3456 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 85 m2

Jepet me qera apartament 2+1 te “Liqeni I thatë”

Tirana, Liqeni i Thatë
450 € / Muaj
ID: PRO3395 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 136 m2