• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 2
  • 122 m2

Shitet super apartament pranë TVSH
Ky apartament në shitje gjendet në një nga zonat më cilësore të Tiranës për banim.
Sipërfaqja prej 122 m2 është e organizuar në një sallon të madh, ambientin e ngrënies dhe të gatimit të veçuar. Shtëpia ka dy dhoma gjumi dhe dy tualete në një prej të cilave gjendet një lavanderi-garderobë.
Apartamenti ndodhet në katin e nentë të një ndërtimi të ri dhe shumë cilësor.
Ka shumë dritë dhe është i orientuar nga jugu.
Çmimi 2000 euro/m2

ID : PRO564
Adresa:
Qyteti: Tirana
Zona:
Cmimi:244,000 €
Sipërfaqja: 122 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 2

Prona të ngjashme

Apartament 2+1 ne shitje prane Ministrise se Jashtme ne Blv. "Bajram Curri"

Tirana, Bulevardi Bajram Curri
75,000 €
ID: PRO4305 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 74 m2

Apartament 2+1 ne shitje tek “Shallvaret”

Tirana, Shallvaret
110,000 €
ID: PRO4302 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 73 m2

Apartament 1+1 ne shitje ne “Rrugen 5 Maj”

Tirana, Rr. "5 Maji"
56,000 €
ID: PRO4301 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 64 m2