• Dhoma gjumi: 1
  • Tualet: 1
  • 70 m2
  • Kati: 10

Apartament me qira 1+1 pranë ish-Ekspozitës
Jepet me qira apartament 1+1 në një zonë të aksesueshme pranë ish-Ekspozitës.
Apartamenti ka një sipërfaqe prej 70 m2 dhe është i organizuar në një ambient të përbashkët ndenjie dhe gatimi, një dhomë gjumi dhe tualet.
Apartamenti është totalisht i mobiluar. Ndodhet në katin e dhjetë.
Cmimi 300 euro/muaj

ID : PRO559
Adresa: ish ekspozita
Qyteti: Tirana
Zona:
Cmimi:300 €
Sipërfaqja: 70 m2
Dhoma gjumi: 1
Tualet: 1
Kati: 10

Prona të ngjashme

Super apartament 2+1 me qira te “Square 21”

Tirana, Rruga e Kavajes
1,200 € / Muaj
ID: PRO4304 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 105 m2

Apartament 1+1 me qira ne "Brryl"

Tirana, Prane Maternitetit te ri, Brryl
300 € / Muaj
ID: PRO4303 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 55 m2

Jepet me qira apartament 1+1 tek Fusha e Aviacionit.

Tirana, Fusha e Aviacionit
300 € / Muaj
ID: PRO2769 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 70 m2