• Dhoma gjumi: 3
  • Tualet: 2
  • 220 m2
  • Kati: 12

Apartament me qira pranë Stadiumit "Qemal Stafa"
Jepet me qira apartament në një zonë të qetë pranë Parkut të Liqenit.
Apartamenti ka një sipërfaqe prej 220 m2 dhe është i organizuar në një ambient ndenjie dhe kuzhinë gatimi, tre dhoma gjumi, zyrë pune, 2 tualete dhe verandë.
Apartamenti është i mobiluar më të gjitha orenditë e nevojshme .Është i pajisur me ajër të kondicionuar. Njëri prej tualeteve ndodhet në dhomën matrimonilae dhe është i pajisur me vaskë.
Apartamenti ndodhet në katin e XII të një ndërtimi të ri. Apartamenti ka një pamje mbresëlëndëse.

Cmimi 800 euro/muaj

ID : PRO546
Adresa: stadiumi
Qyteti: Tirana
Zona:
Cmimi:800 €
Sipërfaqja: 220 m2
Dhoma gjumi: 3
Tualet: 2
Kati: 12

Prona të ngjashme

Super apartament 2+1 me qira te “Square 21”

Tirana, Rruga e Kavajes
1,200 € / Muaj
ID: PRO4304 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 105 m2

Apartament 1+1 me qira ne "Brryl"

Tirana, Prane Maternitetit te ri, Brryl
300 € / Muaj
ID: PRO4303 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 55 m2

Jepet me qira apartament 1+1 tek Fusha e Aviacionit.

Tirana, Fusha e Aviacionit
300 € / Muaj
ID: PRO2769 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 70 m2