• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 1
  • 80 m2
  • Kati: 6

Jepet apartament 2+1 me qira te Rruga “Sulejman Pasha”, mbrapa Piazzes. Apartamenti ndodhet në katin e VI të një pallati të ri të pajisur me ashensor. Apartamenti ka një sipërfaqe prej 80 m2, dhe është i organizuar në një ambjent ndenjie dhe ngrënie, dy dhoma gjumi(një matrimoniale dhe një dhomë femijësh) një tualet. Apartamenti i ka të gjitha pajisjet elektro-shtëpiake, TV, frigorifer, sobë, lavastovilje,mikrovale, lavatrice, makine tharëse rrobash etj.
Cmimi 380 euro/muaj

ID : PRO477
Adresa: rruga sulejman pasha
Qyteti: Tirana
Zona: Rr. "Sulejman Pasha"
Cmimi:380 €
Sipërfaqja: 80 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 1
Kati: 6
Google Maps