• Dhoma gjumi: 1
  • Tualet: 1
  • 85 m2
  • Kati: 8

Okazion! Shitet apartament me hipotekë te KMY
Shitet apartament me cmim ekonomik te Kmy-ja.
Apartamenti ka një sipërfaqe prej 85 m2 dhe është i organizuar në një ambient të përbashkët ndenjie dhe gatimi, një dhomë gjumi, tualet dhe ballkon.
Apartamenti është 1+1 por me plan të hapur për 2+1.
Ndodhet në katin e VIII të një ndërtimi cilësor.
Është i pajisur me certifikatë pronësie.
Çmimi 400 euro/m2

ID : PRO469
Adresa: kmy
Qyteti: Tirana
Zona: Pranë KMY
Cmimi:34,000 €
Sipërfaqja: 85 m2
Dhoma gjumi: 1
Tualet: 1
Kati: 8
Google Maps