• Dhoma gjumi: 3
  • Tualet: 2
  • 150 m2
  • Kati: 2

Apartament 3+1 me qira te Liqeni, Rr.”Kosovarëve”
Jepet me qira apartament afër kopshtit botanik me sipërfaqe 150 m2 I organizuar në tre dhoma gjumi, ambient gatimi dhe ambient ndenjie, dy tualete dhe dy ballkone. Salloni është me shumë hapësirë me një faqe komplet me ndricim natyral dhe një ballkon i bollshëm. Zona e natës përbëhet nga tre dhoma. Njëra dhomë gjumi është matrioniale, tjetra është e fëmijëve me dy krevate dhe një dhome gjumi e cila ka tualetin e saj. Apartamenti është i arreduar në mënyrë bashkëkohore me të gjitha orenditë e nevojshme dhe i rikonstruktuar së fundmi. Ngrohja është me kondicioner në të gjitha ambientet.
Gjendet në katin e dytë të një pallati të ri, në një zonë me ajër të pastër afër Liqenit Artificial të Tiranës, I rrethuar nga gjelbërimi. Pallati ka shërbim sigurie 24 orë.
Cmimi 800 euro/muaj I diskutueshëm.

ID : PRO341
Adresa: rruga e kosovareve
Qyteti: Tirana
Zona: Liqeni i Tiranës, pranë Kopshtit Zoologjik
Cmimi:800 €
Sipërfaqja: 150 m2
Dhoma gjumi: 3
Tualet: 2
Kati: 2

Prona të ngjashme

Jepet me Qira apartament 1+1 prane “Kopshti Zoologjik”

Tirana, Liqeni i Tiranës, pranë Kopshtit Zoologjik
350 € / Muaj
ID: PRO2921 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 70 m2

Apartament 1+1 me qira te “Kopshti Zoologjik”

Tirana, Liqeni i Tiranës, pranë Kopshtit Zoologjik
330 € / Muaj
ID: PRO4043 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 65 m2

Jepet apartament 3+1 me verandë tek kopshti Zoologjik

Tirana, Liqeni i Tiranës, pranë Kopshtit Zoologjik
1,000 € / Muaj
ID: PRO3188 Dhoma: 3 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 136 m2