• Dhoma gjumi: 0
  • Tualet: 0
  • 98 m2
  • Kati: 4

Apartament me qira pranë Liqenit
Jepet apartament me qira pranë rezidencës Kodra e Diellit.
Apartameti ka një sipërfaqe prej 98 m2 dh është i organizuar në një ambient të përbashkët ndenjie dhe gatimi, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkon. Apartamenti ka shumë dritë dhe është i orientuar nga jugu. Është i pajisur e kontrabufe, elektroshtëpiake dhe kondicioner.
Çmimi 300 euro/muaj

ID : PRO317
Adresa: kodra e diellit
Qyteti: Tirana
Zona: Kodra e Diellit
Cmimi:300 €
Sipërfaqja: 98 m2
Dhoma gjumi: 0
Tualet: 0
Kati: 4

Prona të ngjashme

Apartament 1+1 te rruga “Kodra e Diellit”

Tirana, prane "Kodra e Diellit"
420 € / Muaj
ID: PRO4005 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 75 m2

Jepet me qira dupleks tek "Kodra e Diellit 2"

Tirana, Kodra e Diellit
700 € / Muaj
ID: PRO3423 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 112 m2

Jepet me qira apartament 2+1 tek ‘’Kodra e Diellit’’.

Tirana, Kodra e Diellit
500 € / Muaj
ID: PRO3261 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 109 m2