• Dhoma gjumi: 6
  • Tualet: 2
  • 300 m2
  • Kati: 2

Shitet dupleks prane shkollës "Vasil Shanto"
Shitet dupleks në një zonë shumë të aksesueshme pranë shkollës "Vasil Shanto" .
Dupleksi ndodhet në katin e dytë dhe të tretë të një ndërtimi.
Sipërfaqja totale është 300 m2 dhe secili kat është përkatësisht 150 m2.
Kati I është i organizuar në një sallon, ambient gatimi të vecuar, dy dhoma gjumi, depo, lavanderi, studio dhe tualet.
Kati II është i organizuar në ambient ndenjie dhe gatimi të përbashkët, tre dhoma gjumi dhe tualet.
Dupleksi ka hapësira të bollshme.
Çmimi 850 euro/m2

ID : PRO316
Adresa:
Qyteti: Tirana
Zona:
Cmimi:255,000 €
Sipërfaqja: 300 m2
Dhoma gjumi: 6
Tualet: 2
Kati: 2

Prona të ngjashme

Apartament 2+1 ne shitje prane Ministrise se Jashtme ne Blv. "Bajram Curri"

Tirana, Bulevardi Bajram Curri
75,000 €
ID: PRO4305 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 74 m2

Apartament 2+1 ne shitje tek “Shallvaret”

Tirana, Shallvaret
110,000 €
ID: PRO4302 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 73 m2

Apartament 1+1 ne shitje ne “Rrugen 5 Maj”

Tirana, Rr. "5 Maji"
56,000 €
ID: PRO4301 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 64 m2