• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 2
  • 130 m2
  • Kati: 2

Shitet apartament 2+1 pranë Prokurorisë së Përgjithshme
Shitet apartament pranë Qendrës së Tiranës, shumë pranë Prokurorisë së Përgjithshme.
Apartamenti ndodhet në katin e dytë të një pallati të ri dhe ka punime shumë cilësore. Gjithcka është e punuar me kujdes sipas standerteve të fundit.
Apartamenti ka një sipërfaqe prej 130 m2 tepër I bollshëm I organizuar në një ambient të parbashkët ndenjie dhe gatimi, dy dhoma gjumi njëra prej të cilave dhomë matrimoniale tjetra dhomë për fëmijë, dy tualete, ballkon.
Çmimi 140 000 euro

ID : PRO214
Adresa:
Qyteti: Tirana
Zona: Pranë Prokurorisë së Përgjithshme
Cmimi:140,000 €
Sipërfaqja: 130 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 2
Kati: 2

Prona të ngjashme

Shitet apartament 1+1 pranë 9-katësheve

Tirana, Pranë Prokurorisë së Përgjithshme
84,600 €
ID: PRO742 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 94 m2