• Dhoma gjumi: 1
  • Tualet: 1
  • 70 m2
  • Kati: 3

Apartament 1+1 i mobiluar në Rr. “Mylym Shyri”

Apartamenti ka nje siperfaqe prej 70 m2

Ndodhet ne katin e III-te te nje pallati te ri

Organizohet në një dhomë gjumi, një tualet dhë një ambient të përbashkët ndenjie dhe gatimi.

Është I pajisur me të gjitha orenditë e nevojshme me ngrohje central e gas dhe kondicioner.

Apartamenti është I mobiluar në mënyrë bashkëkohore.

Çmimi i qirase 550 euro/muaj

ID : PRO127
Adresa: Rruga Myslym Shyri
Qyteti: Tirana
Zona:
Cmimi:550 €
Sipërfaqja: 70 m2
Dhoma gjumi: 1
Tualet: 1
Kati: 3