• Dhoma gjumi: 0
  • Tualet: 3
  • 420 m2

Jepet me qira vilë 3-katëshe ne Rr. “Irfan Tomini”
Jepet me qira vilë 3-katëshe në një zonë shumë të qetë të Tiranës, në rrugën Irfan Tomini.
Secili kat ka një sipërfaqe 140m2, total 420 m2.
Kati I eshte I organizuar ne 2 dhoma, gatimi, banjo, holl I madh qe shkon 40 m2, Kati I pare nuk eshte I mobiluar, kati I pare ne 90 m2 ka mundesi per pritjen e njerezve.
Kati II është i organizuar në dhomë ndenjie dhe gatimi të përbashkët, dy dhoma, Korridor, banjo, eshte I
mobiluar
Kati III është i organizuar në tre dhoma gjumi, banjo dhe verandë, I mobiluar
Vila është e mobiluar.
1500 euro muaj.

ID : PRO95
Adresa: Rruga Irfan Tomini
Qyteti: Tirana
Zona: Rruga Irfan Tomini
Cmimi:1,500 €
Sipërfaqja: 420 m2
Dhoma gjumi: 0
Tualet: 3