• Dhoma gjumi: 4
  • Tualet: 3
  • 350 m2
  • Kati: 1

Vilë 3-katëshe me qira prane kompleksit Dinamo

Jepet vilë me qira me sipërfaqe të përgjithshme 350 m2 te organizuara në:
Kati I përbëhet nga një garazhd dhe një dhome ndenjie.
Kati II ndodhet kuzhina, dhoma e ngrenies, dhomë ndenje, dhomë gjumi, 1 banjo dhe 2 ballkone.
Kati III dhomë gjumi cifti me banjo dhe garderobë, dhomë gjumi tek, studio që mund të jetë dhe dhomë gjumi, 3 ballkone dhe 1 banjo tjetër.
Vila ka një oborr me sipërfaqe 200 m2.
Të gjitha dhomat janë të pajisura me kondicioner. Vila është e mobiluar në mënyrë bashkëkohore dhe me të gjitha mjetet dhe orenditë e nevojshme.
Ka numer tel fiks dhe internet.
Çmimi 1200 euro/muaj pa taksa

ID : PRO94
Adresa: kompleksi Dinamo
Qyteti: Tirana
Zona: Kompleksi Dinamo
Cmimi:1,200 €
Sipërfaqja: 350 m2
Dhoma gjumi: 4
Tualet: 3
Kati: 1

Prona të ngjashme

Vilë 3-katëshe me qira pranë kompleksit Dinamo

Tirana, Kompleksi Dinamo
1,700 € / Muaj
ID: PRO1276 Dhoma: 6 Tualetet: 5 Sipërfaqja: 450 m2 Kati: 3