• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 2
  • 150 m2
  • Kati: 2

Shitet apartament 3+1 pranë Kompleksit Dinamo.
Shitet apartament me sipërfaqe 150 m2 I organizuar në dy dhoma gjumi, ambient të përbashkët ndenjie dhe gatimi, dy tualete , garderobë dhe ballkon.Apartamenti ndodhet në katin e dytë të banimit të një ndërtimi 9-katësh dhe ka orientim nga lindja. Apartamenti ka punime shumë cilësore.
Dritaret janë të pajisura me dopioxham. I gjithë apartamenti është I shtruar me parket laminat. Ka system inverterngrohje-ftohje qendrore.
Cmimi 1050 euro/m2

ID : PRO76
Adresa: kompleksi dinamo
Qyteti: Tirana
Zona: Kompleksi Dinamo
Cmimi:157,500 €
Sipërfaqja: 150 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 2
Kati: 2

Prona të ngjashme

Shitet ose jepet me qera dubleks lluks pranë ''Kompleksit Dinamo''.

Tirana, Kompleksi Dinamo
360,000 €
ID: PRO3310 Dhoma: 3 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 290 m2

Apartament 2+1 në shitje te Kompleksi Dinamo

Tirana, Kompleksi Dinamo
88,000 €
ID: PRO26 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 88 m2