• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 2
  • 120 m2
  • Kati: 9

Apartament 2+1 i mobiluar ne Bllok me qira
Jepet apartament me sipërfaqe 120 m2 I organizuar në një ambient të përbashkët ndenjie dhe ngrënie, dy dhoma gjumi, dy tualete, ballkon dhe depo. Apartamenti ndodhet në një zonë shumë të parapelqyer pikërisht në zonën e ish-Bllokut te Rr. “Brigada VIII” Ndodhet në katin IX të një ndërtimi shumë cilësor. Eshtë I mobiluar në mënyrë bashkëkohore.
Çmimi 900 euro/muaj

ID : PRO74
Adresa: Rruga Brigada VIII
Qyteti: Tirana
Zona: Rr. "Brigada VIII"
Cmimi:900 €
Sipërfaqja: 120 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 2
Kati: 9
Google Maps