• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 1
  • 73 m2
  • Kati: 2

Pranë Kafe Florës, apartament 2+1 në shitje

Apartamenti ka një sipërfaqe prej 73 m2

Ndodhet në katin e II-të të një pallati ekzitues

Organizohet në një ambient ndenjie dhe gatimi, dy dhoma gjumi, një tualet dhe ballkon

Apartamenti ndodhet në qendër të Tiranës, me akses në hyrje dalje të qytetit

Apartamenti eshte i mobiluar

Mundësi shumë e mirë banimi dhe investimi

Cmimi i shitjes 160.000 euro

ID : PRO6905
Adresa: Prane Kafe Flora
Qyteti: Tirana
Zona: Rruga Mine Peza
Cmimi:Kontakto për cmimin
Sipërfaqja: 73 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 1
Kati: 2

Prona të ngjashme

Apartament 2+1 në Residencen Mine Peza

Tirana, Rruga Mine Peza
197,200 €
ID: PRO6406 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 116 m2 Kati: 8

Apartament 2+1 në shitje në rrugën “Mine Peza”

Tirana, Rruga Mine Peza
140,000 €
ID: PRO6179 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 97 m2

Apartament 3+1 në shitje në rrugën “Mine Peza”

Tirana, Rruga Mine Peza
267,000 €
ID: PRO5935 Dhoma: 3 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 121.4 m2 Kati: 5