• Dhoma gjumi: 4
  • Tualet: 3
  • 226 m2
  • Kati: 2

Vilë me qera në Mjull – Bathore, shumë pranë TEG

Jepet me qera vilë dy katëshe e mobiluar në Mjull-Bathore me një pamje mbresëlënëse, në kodër.
Kati përdhe organizohet në një ambient ndenjie dhe gatimi, dy dhoma gjumi, tualet, ballkon, si dhe lavanderi. Siperfaqe 126 m2
Kati i parë, organizohet në një ambient ndenjie dhe gatimi, dy dhoma gjumi, një tualet dhe një ballkon. Siperfaqe 100 m2
Vila është totalisht e sapomobiluar me të gjitha orenditë e nevojshme, buzë rruge kryesore.
Mundësi parkimi.
Jepet dhe e ndarë në kate, secili funksionon me vete.
Çmimi: 1200 euro/muaj

ID : PRO6898
Adresa: Mjull Bathore
Qyteti: Tirana
Zona: Mjull - Bathore
Cmimi:1,200 €
Sipërfaqja: 226 m2
Dhoma gjumi: 4
Tualet: 3
Kati: 2

Prona të ngjashme

Mjull Bathore, vile me qira

Tirana, Mjull - Bathore
2,000 € / Muaj
ID: PRO5268 Dhoma: 7 Tualetet: 4 Sipërfaqja: 500 m2