• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 2
  • 176.19 m2
  • Kati: 2

Residenca Kodra e Diellit, duplex në shitje

Apartamenti ka një sipërfaqe bruto 176.19 m2, sipërfaqe neto 103.9 m2 dhe sipërfaqe verande 33.51 m2

Kati i I-rë organizohet në ambient ndenjie dhe gatimi, një tualet dhe verandë

Kati i II-të organizohet në dy dhoma gjumi, një tulet dhe ballkon

Rezidenca "Kodra e Diellit" ndodhet larg zhurmave dhe ajrit te ndotur të qytetit.

Apartamenti ka planimetri të rregullt dhe ndriçim optimal në pjesën më të madhe të ditës.

Rezidenca “Kodra e Diellit” është ndër komplekset e banimit më të veçantë në Tiranë, ku familjet gëzojnë komoditetin e jetës së lakmuar rezidenciale.

Aty do të gjeni ajër dhe ujë të pastër, pamje fantastike, qetësi, privatësi, siguri dhe mirëmbajtje 24/7 – duke banuar shumë pranë zonave kryesore dhe pikave me interes në kryeqytet.

Cmimi i shitjes 208390 euro

ID : PRO6883
Adresa: Kodra e Diellit
Qyteti: Tirana
Zona: Kodra e Diellit
Cmimi:208,390 €
Sipërfaqja: 176.19 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 2
Kati: 2
Google Maps

Prona të ngjashme

Duplex në shitje në residencën “Kodra e Diellit”

Tirana, Kodra e Diellit
240,000 €
ID: PRO6324 Dhoma: 3 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 160 m2 Kati: 2

Duplex në shitje në residencen “Kodra e Diellit 2”

Tirana, Kodra e Diellit
230,000 €
ID: PRO6113 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 112 m2 Kati: 2

Shitet ose jepet me qera dubleks brenda rezidencës "Kodra e Diellit"

Tirana, Kodra e Diellit
210,000 €
ID: PRO2611 Sipërfaqja: 156 m2 Kati: 3