• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 1
  • 101 m2
  • Kati: 4

Rruga Sami Frashëri, apartament 2+1 në shitje

Apartamenti ka një sipërfaqe bruto prej 101 m2 dhe sipërfaqe neto 90 m2

Ndodhet në katin e IV-të pallat me ashensor

Organizohet në ambient ndenjie dhe gatimi, dy dhoma gjumi, tualet dhe ballkon

Orientimi i apartamentit është lindje

Apartamenti është i gjithi i rikonstruktuar, i pabanuar më parë, i mobiluar me shumë shije

Zona është ideale për banim, shumë pranë Liqenit Artificial, akses në rrugët kryesore

Cmimi i shitjes 287000 euro

ID : PRO6882
Adresa: Petro Nini Luarasi
Qyteti: Tirana
Zona: Rruga Sami Frasheri
Cmimi:287,000 €
Sipërfaqja: 101 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 1
Kati: 4

Prona të ngjashme

Shitet apartament 2+1 në Rrugën "Sami Frashëri"".

Tirana, Rruga Sami Frasheri
135,600 €
ID: PRO2993 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 113 m2 Kati: 2

OKAZION Shitet apartament 2+1 tek Rruga "Sami Frashëri"".

Tirana, Rruga Sami Frasheri
152,100 €
ID: PRO2947 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 117 m2 Kati: 4

Shitet apartament super lluks në Rrugën “Sami Frashëri”

Tirana, Rruga Sami Frasheri
260,000 €
ID: PRO2194 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 120 m2 Kati: 2